بر پایه نوآوری و کیفیت والا

«متخصصان مجموعه ما،به صورت دائم در حال ارتقای سطح کیفی فعالیت ها میباشند»

مجموعه ۷کارنو با نیرو و توان بالا که برگرفته از سعی و تلاش افراد مجرب و متخصص این تیم در انواع زمینه های طراحی آماده خدمت رسانی به شما مخاطبین گرانقدر میباشد. خرسندیم که بتوانیم لبخند رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

نمونه کارها

۱۳۹۸-۳-۳۱ ۰۶:۵۴:۱۹ +۰۴:۳۰

طراحی وبسایت دانشگاهی

اهمیت سایت دانشگاه به دلیل اینکه دانشجویان و دانش آموزان زیادی اطلاعات و امکانات دانشگاه را از طریق آن بررسی می کنند،  بسیار بالا می باشد. مثلا دانش آموزان داوطلب به ورود به دانشگاه و یا دانشجویانی که خواستار ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور هستند؛ نمی توانند در ابتدای امر برای یافتن پاسخ پرسش های خود به صورت تلفنی و یا حضوری اقدام نماید. این افراد ابتدا وارد سایت دانشگاه شده و سعی می کنند اطلاعات مورد نظر خود را بیابند. بنابراین نداشتن وب سایت برای دانشگاه عیب بسیار بزرگی می باشد. در یک سایت دانشگاهی می توان در مورد دانشگاه توضیحاتی را ارائه کرده و تمام بخش ها و دپارتمان های آن را معرفی نمود.

۱۳۹۸-۳-۳۱ ۰۶:۲۱:۲۵ +۰۴:۳۰

طراحی وبسایت فروشگاهی

با توجه به فراهم شدن بستر خرید اینترنتی و افزایش تمایل مشتریان به این سبک از سفارش، حضور پر رنگ فروشندگان کالا در محیط مجازی به امری قابل توجه تبدیل شده است. عوامل زیادی وجود دارد که باعث میشود یک سایت فروشگاهی را “خوب” قلمداد کنیم. طراحی یک فروشگاه آنلاین باید به گونه ای باشد که حس امنیت در خرید و اعتماد را به کاربر القا کرده و او را به مشتری دائمی تبدیل کند.

۱۳۹۸-۳-۳۱ ۰۶:۰۶:۱۳ +۰۴:۳۰

طراحی وبسایت شرکتی

فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است. اولین گام این حضور را با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای، محکم بردارید. به واسطه یک وبسایت خوب میتوانید خدمات و محصولاتتان را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه داده و همواره با آنان در تعامل باشید.